Kontakt

Ortopeditekniske Virksomheters Landsforbund

    Postboks 3568,
      3007 Drammen

Bransjedirektør - Ingvar Beck

   908 22 172
  post@ovl.no

Styret i OVL

Styreleder - Mette Vestli, Trøndelag Ortopediske Verksted AS

930 59 118
mve@tov.no

Styremedlem - Anne Wirak Onsrud, Teknomed AS

976 48 597
anne.wirak.onsrud@teknomed.no

Styremedlem - Thomas Skorstad, OCH Ortopedi as

23 28 82 00
thomas.skorstad@och.no

Styremedlem - Victor Hoff, Blatchford Ortopedi AS

909 12 422 
victor.hoff@blatchford.no

Styremedlem - Gunn Berthelsen, Sophies Minde Ortopedi AS

 

957 35 656
gunn.berthelsen@sophiesminde.no

Styremedlem - Jan Olav Lohne, Ortopediteknikk AS

950 21 833  
jan.olav.lohne@ortopediteknikk.no

Styremedlem - Petter Christensen, Drevelin AS

976 75 012
petter@drevelin.no

Send en melding

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.